5o

Для забезпечення підрозділу територіальної оборони в 2023 році з бюджету міської громади спрямовано понад 11 млн гривень

  • 2024.02.22 17:00
    • Громада
  • 79

Про це йдеться у звіті управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради за минулий рік.

 За звітний період 188 раз лунав сигнал «Повітряна Тривога». Загалом, на території Калуської міської територіальної громади розміщені 11 електросирен та 30 вуличних гучномовців. Протягом 2023 року велась постійна робота щодо утримання в готовності до використання за призначенням місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення та оперативно реагувалось на несправності, які виникали. 

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій в цілодобовому режимі здійснюється збір, аналіз та узагальнення інформації щодо оперативної ситуації та координація дій аварійно рятувальних підрозділів, спеціалізованих служб цивільного захисту у разі загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій.

Протягом 2023 року на території Калуської громади оголошено 1 надзвичайну ситуацію місцевого рівня: проливні грозові дощі, які пройшли 7 липня 2023 року на території Калуської МТГ, призвели до різкого підйому рівня води у річках Млинівка, Сівка, Лімниця та водовідвідних канав, що призвело до пошкодження автомобільних доріг, розмиття берегів річок, завдано значних збитків населенню через підтоплення житлових будинків, господарських будівель, присадибних ділянок в м. Калуш та в старостинських округах.

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій здійснювались обстеження домогосподарств, які постраждали внаслідок підтоплення. 127 мешканців Калуської МТГ отримали кошти з обласного бюджету на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 17.10.2023 року протокол № 10 на території Калуської міської територіальної громади розгорнуто 7 стаціонарних «Пунктів незламності» та затверджено графік їхньої роботи.

Протягом 2023 року підшефним військовим частинам та Калуському РТЦК та СП надавалась шефська допомога з бюджету громади. Для забезпечення підрозділу територіальної оборони в 2023 році з бюджету міської громади виділено 11 692,0 тис. гривень. Також, за Програмами спрямовано 10 069,2 тис. гривень в тому числі і на покращення матеріально-технічного стану військових частин.

3 листопада 2023 р. міською комісією з питань евакуації взято участь у проведенні командно – штабного навчання, яке проводилось управлінням з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації та під час якого відпрацьовувались практичні заходи з евакуації населення та роботи комісії.

Починаючи з 2021 року Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу проводиться екологічний моніторинг стану довкілля, контролю засоленості поверхневих і підземних вод, зон просідань та гірничих розробок над колишніми рудниками «Калуш», «Голинь» та «Ново-Голинь». У 2023 році з бюджету Калуської МТГ на проведення даних моніторингових досліджень виділено 500,0 тис. грн. 

Сектор інспекторів з охорони громадського порядку щоденно інспектує вулиці міста з метою профілактики правопорушень та допомагає забезпечувати громадський порядок. За 12 місяців 2023 року виявлено та припинено 1133 фактів стихійної торгівлі, 267 випадків розпивань спиртного в громадських місцях. Складено 5 протоколів за торгівлю з рук у невстановлених місцях. Надано домедичну допомогу 3 особам, які перебували у безпорадному стані, та здійснено 3 виклики ШМД для госпіталізації осіб.

За звітний період інспекторами сектору також проведено спільні рейди з працівниками ДСНС щодо виявлення спалювання сухої рослинності, за результатами яких до відповідальності притягнуто 6 осіб.

В частині інспекції з паркування суттєво покращився стан дисципліни водіїв та автовласників. За 12 місяців роботи в 2023 р. до місцевого бюджету надійшло 896 262, 71 грн. штрафів. Всього за 12 місяців було складено 2437 адміністративних матеріали про притягнення автовласників до адміністративної відповідальності за порушення ІІДР України в частині стоянки та паркування. 

Протягом 12 місяців 2023 року сектором інспекторів з благоустрою складено 475 приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері благоустрою, 12 протоколів про адміністративні правопорушення, 20 актів обстеження (огляду) територій.

Повністю зі звітом можна ознайомитись за посиланням:

https://kalushcity.golos.net.ua/?p=zaplanovana_sesiya&sp=single&id=8698

Інші новини