Нещодавно Андрій Найда мав зустріч з командиром патрульного батальйону Національної гвардії України. Обговорили поточний стан справ патрульної роти у Калуській громаді. Також підполковник вручив подяки міському голові Андрію Найді та начальнику управління у справах надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Івану Дембичу.
«Нацгвардійці є важливою складовою міста. Адже постійно долучаються до патрулювань вулиць, охорони громадського порядку. При потребі - й до ліквідації надзвичайних ситуацій, як що такі є. Співпрацюють з структурними підрозділами міської ради. Ми в свою чергу сприяємо матеріально-технічному забезпеченню роти, розвитку патрульного батальйону. За це і отримали подяку, що є результатом роботи міської ради», - зазначив міський голова Андрій Найда.
Нацгвардійці сьогодні теж перебувають у рядах військовослужбовців, які боронять Україну. Багато хто поклав своє життя на вівтар свободи. Вічна їм пам'ять.
Подяка військовослужбовцям, які в рядах ЗСУ боронять, воюють, стежать, захищають, допомагають!