На цьому заході шукатимемо шляхи залучення молоді у процес прийняття рішень на різних етапах, зокрема: підготовки та ухвалення рішень, реалізації та оцінки результатів.
Окремо поговоримо про мотивацію молоді до активностей в громаді, адже думка молодих людей важлива, їхні ідеї можуть стати основою формування молодіжної політики та реально вплинути на вектори розвитку нашої громади.
Приходьте! Підтримайте діалог. Ваша участь у цій комунікації - це вже крок до успіху!
Спойлер: в цьому заході візьме участь міський голова Андрій Найда, який вже готовий відповісти на всі ваші запитання та почути пропозиції від молоді про те, як зробити нашу громаду кращою!