14o

Завтра у Боярці прощатимуться з Героєм – загиблим у війні калушанином –капітаном Сергієм ВАЦКОМ, учасником бойових дій в АТО, добровольцем, батьком трьох синів.

  • 2024.03.28 13:11
    • Актуально
    • Громада
    • Герої не вмирають
  • 125

24 березня 2024 року у війні з російським окупантом загинув заступник командира роти ударних безпілотних авіаційних комплексів капітан Вацко Сергій. Чин похорону розпочнеться 29 березня об 11:00 в м. Боярці, де проживав Герой.

Сергій Михайлович Вацко народився 31 жовтня 1974 року у с. Мостище. Закінчив Калуську школу № 7. Вищу освіту за спеціальністю електропостачання та енергозбереження здобув у Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу. 

1997-2001 рр. працював машиністом технологічних компресорів, майстром енергопостачання у Боярському ЛВУМГ.

З 2001 по 2014 – інженер відділу головного енергетика, а згодом інженер І категорії високовольтної електротехнічної лабораторії Виробничого ремонтно-технічного підприємства (ВРТП) «Укргазенергосервіс».

З березня 2014 р. по березень 2015 р. – командир батареї у 72 ОМБр, працював з БМ-21 «Град». Його бойовий шлях проходив через Луганщину (Свердловськ (нині Довжанськ), Ровеньки, Дякове), південний котел та Донеччину (Амвросіївка, Волноваха, Маріуполь).

31 грудня 2014 року отримав позачергове звання капітана. У березні 2015 року демобілізований. 

Повернувся на попереднє місце роботи, працював провідним інженером групи енергетики та ремонту енергетичного обладнання сервісної філії Укртрансгаз – Оператор газосховищ України. Брав активну участь у громадсько-суспільному житті Боярки. 

З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року пішов добровольцем на передову. Сергій навіть не встиг змінити посвідчення офіцера запасу на чинне посвідчення, адже вже 25 лютого був на передовій як капітан одного з підрозділів 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців. 

Дружина та троє синів втратили чоловіка та батька. Батьки єдиного сина.

Висловлюємо глибокі співчуття родині загиблого Героя. Низький уклін та вдячність за подвиг в ім’я України! Вічна пам'ять та слава Герою Сергію ВАЦКУ!

Інші новини