Ми сподівалися до останнього на звістку про те, що наш Воїн, Мар’ян Бігун знайдеться серед живих.Не судилося! Знову страшне горе прийшло на нашу землю:
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t59/1.5/16/1f5a4.png)
Мар’ян родом зі Студінки. 17 серпня йому б виповнилося 33 роки. Останні роки свого життя він присвятив Україні цілковито й повністю, бо з 2014 року і до тепер воював за її волю.
В 2015 Мар’ян Бігун був поранений в бою під Дебальцевим.
Героєм для нас Він став вже давно. Таким Його пам’ятатимемо всі.
Співчуваємо щиро родині. Схиляємо голови у невимовному горі.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/1f56f.png)
Воїнові України!
Про час і місце зустрічі та похорону повідомимо додатково.