Робота нафтовиків і газовиків – надзвичайно важлива. Адже від неї залежить забезпечення сировиною дуже багатьох підприємств. Завдяки праці цих людей маємо комфортні умови у наших оселях.
Вони постійно мають справу із складними механізмами, контролюють специфічні процеси, що вимагають надзвичайних знань, умінь та досвіду. Це нелегка розумова, а часто і фізична робота.
Напевне, у нашій громаді чимало людей мали і мають зараз стосунок до цієї роботи. Адже і нині Калуш відомий як місто нафтохіміків.
Дякуємо усім, хто працював і працює у цій стратегічно важливій галузі.
Здоров’я вам, сімейного затишку, миру, невичерпного оптимізму і великих професійних успіхів!