Сьогодні, 26 березня, відбулася зустріч міського голови Андрія Найди з журналістами з Німеччини та Швейцарії.
Представників міжнародних медіа - Гезіне Дорнблют - репортерку Deutschlandfunk, національного громадського радіо Німеччини у Берліні, та Беатріс Бозігер - редакторку швейцарської щоденної газети Tagesanzeiger у Цюріху, цікавила дійсна ситуація в країні, в якій триває війна.
Спілкуючись з міським головою Андрієм Найдою, журналісти запитували про розвиток економіки в громаді, допомогу релокованим підприємствам, міжнародну співпрацю з містами-побратимами, залучення інвестиції.
«Ми відкриті до співпраці. Тож сподіваємося, що сьогоднішнє інтерв’ю стане добрим початком для зародження нових партнерських відносин між Калуською громадою та громадами Німеччини й Швейцарії», - зазначив Андрій Найда.
Зустріч стала можливою за сприяння ГО «Чисті серця Калуш», які теж буди присутні. Також участь у заході взяли: голова правління ГС «ПРИКАРПАТСЬКИЙ ПРОМИСЛОВИЙ КЛАСТЕР» Наталія Захарова та член правління ГО «УФРА», радник з питань релокації Сергій Гумінілович.
Журналісти перебуватимуть у Калуській громаді до 27 березня. Планують зустрітися та поспілкуватися з жителями, відвідати деякі підприємства.
Калуш - друге місто в Україні, яке вони відвідують. Перед цим був Ужгород. Ще планують завітати в Львів.
З матеріалами перебування журналістів в України, зокрема й в Калуській громади, можна буде ознайомитися на шпальтах зарубіжних медіа, які вони представляють.
На завершення зустрічі міський голова передав гостям інвестиційний паспорт Калуського МТГ та подякував за підтримку України в такий складний та важливий для неї час.