Учасники змагань - 6 команд з Вигоди, Івано-Франківська («Будівельник»), Рожнятова, Долини, Надвірної та Калуша.
Привітати спортсменів та відкрити перший турнір пам’яті нашого полеглого захисника прийшли представники Івано-Франківської облдержадміністрації, обласної федерації волейболу, люди, які поруч з Героєм разом працювали, здобували спортивні перемоги та підтримували там, у пекельній війні. І, звичайно, дружина з донькою та сином.
Особливі слова подяки організаторам заходу: управлінню у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, ФСК «Нафтохімік», Калуському політехнічному коледжу, ДЮСШ «Сокіл» та партнеру турніру - «Брамі-рекламі» (Андрій Пострильоний).
Турнір триватиме упродовж двох днів.
І хто б не переміг – переможе Україна!