19 грудня у м. Львові відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат на призи Алли Черкасової
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Алла Черкасова — українська борчиня вільного стилю, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року, чемпіонка світу та Європи, призерка чемпіонатів світу і Європи, золота медалістка Кубку світу, майстер спорту України міжнародного класу.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Достойно виступили на змаганнях калуські спортсмени. Вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Калуської міської ради завоювали 6 нагород!
Золоті медалі чемпіонату вибороли Олена Тупичак та Владислав Беген. Срібло - у Максима Дзюбака. На третю сходинку п’єдесталу піднялися Анастасія Васютяк, Станіслав Джуган, Назар Сметанський. Тренер – Юрій Кірілов.
За кожним результатом – наполеглива праця спортсменів, їх тренерів та підтримка батьків.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
Вітання переможцям! Наснаги на підкорення наступних спортивних вершин!