10o

У Калуші урочисто відзначили 30-у річницю Незалежності України

  • 2021.08.25 11:02
    • Актуально
    • Культура
  • 471
З нагоди 30-ї річниці Незалежності України о 13.00 год. міський голова Андрій Найда, його заступники, секретар міської ради, керуючий справами виконкому, представники громадських та політичних організацій Калущини та воїни АТО/ООС  поклали квіти до Каменя Незалежності на бульварі.
   О 13.30 год поряд з палацом культури "Юність" калушан і гостей міста урочисто зустрічали учасники духового оркестру «Золоті сурми» (керівник Іван Шалата) і танцівниці ансамблю мажореток (керівник Ольга Квецко) та гостинно частували запашним короваєм з медом.
    Урочистості розпочались з теплих слів привітань священнослужителів міста. Міський голова Андрій Найда привітав усіх присутніх з Днем Незалежності та нагородив Пам’ятною медаллю на честь 30-річчя Незалежності України за активну громадянську позицію, дієвий патріотизм, вагомий особистий внесок у розбудову Української держави активних діячів громади.
   Заступник начальника Калуського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Валерій Яцишин вручив посмертно Пам’ятну медаль матері загиблого на сході України Сергія Барнича.
    До вітального слова було запрошено воїнів двох поколінь - голову Калуської міськрайонної станиці Братства вояків УПА Степана Петраша та учасника бойових дій на сході України, бійця АТО/ООС Тараса Кушлика.
   З теплими словами привітань звернулась до усіх присутніх лауреат та експерт міжнароджного літературного конкурсу «Коронація слова», Лауреат Міжнародного фестивалю драматургії та витончених мистецтв «Амплуа», драматург, співзасновник та режисер молодіжного театру «Любарт», Голова Калуської філії «Союзу українок», Почесна громадянка міста Калуша Любов Липовська.
  Неповторну атмосферу на святі створили талановиті виконавці, зокрема: заслужена артистка естрадного мистецтва України Маріанна Роз, викладачі ДМШ виконали пісню «Червона рута», а учні ДМШ - пісню на слова Лесі Горової "Україна це світло". Ще яскравішим свято зробив танець у виконанні народного художнього колективу Ансамбль народного танцю «Веселі гуцулята» (керівник Людмила Коваль) та інші. Ведучими свята були Олена Мазур та Радіон Прокопчук.
   Пам’ятаймо, День Незалежності - це не просто святкування чергової річниці проголошення держави, а уособлення сили духу, стійкості у боротьбі за цінності та свободи нашого народу.
Інші новини