11o

45 юних калуських художників і художниць стали учасниками святкової майстерки «Про себе»

  • 2023.12.07 15:16
    • Громада
    • Освіта
  • 81
Місяць тому 53 дитини віком від 4 до 14 років з різних закладів Калуської громади взяли участь в акції від благодійного фонду «Разом для України».
  ????????Юні калушани малювали малюнки на тему: «Святий Миколай несе перемогу українським дітям». За підсумками конкурсу визначили десять кращих робіт. Їх надрукували на вітальних листівках і разом з подарунками до Дня Святого Миколая розіслали військовим та дітям полеглих Героїв.
   ✅А сьогодні, 7 грудня, авторів малюнків-переможців запросили на майстерку «Про себе», яку провела психологиня Марія Шлемкевич. Художніми засобами діти виражали свої уявлення й асоціації про сучасний світ і себе в цьому світі. До заходу залучили й учнів Калуських ліцеїв №6 і №5, які є учасниками навчальних проєктів «Стартап Батяри» і «Батяри Джуніор», а також – дітей з багатодітних сімей, учнів Пійлівського ліцею.
  ????Загалом 45 юних художників і художниць стали учасниками дійства. Наприкінці всі отримали чудові подарунки від БФ «Разом для України» та «Тех Стартап Скул» - львівської організації, що займається реалізацією освітніх проєктів і на теренах нашої громади.
   ????«Участь кожної дитини тут не випадкова. Добро може здаватись дуже крихким і вразливим серед усіх потрясінь, бід і небезпек. Але ми щодня бачимо підтвердження – якщо щиро й віддано вірити в краще, обʼєднуватись заради інших, то задумане вдасться. Дякую всім, хто долучився до сьогоднішньої акції», – зазначила координаторка заходу, депутатка Калуської міської ради Оксана Савчук.
Інші новини