43 медалі (16 золотих, 9 срібних, 18 бронзових) здобули юні калуські спортсмени на XVI Всеукраїнському Різдвяному фестивалі з вільної боротьби серед юнаків і дівчат пам’яті видатного тренера Олександра Лейдермана.
Турнір тривав два дні, 8-9 грудня, у стінах Калуської ДЮСШ «Сокіл». До речі, першим керівником цієї спортивної установи (1970-1975 роки) був саме Олександр Лейдерман. Відомий тренер виховав цілу когорту нинішніх відомих борців і тренерів. Один з його учнів – Юрій Кірілов –вирішив увічнити ім’я наставника у назві заснованого ним спортивного фестивалю.
У змаганнях взяли участь
понад 200 юних спортсменів з 8 областей.
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Вітання спортсменам і їх тренерам!