24o

31.05.2024р. відділом закупівель УЖКГ Калуської міської ради в системі публічних закупівель «Prozorro» на веб-порталі Уповноваженого органу prozorro.gov.ua розміщено оголошення щодо закупівлі «Поточний ремонт вулиць та доріг міста та старостинських округів» - ID: UA-2024-05-31-006308-a

 • 2024.06.05 14:43
  • Громада
  • Житлово - комунальне господарство
 • 72

З метою забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020р. № 1266 щодо оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості по закупівлі  «Поточний ремонт вулиць та доріг міста та старостинських округів» - ID: UA-2024-05-31-006308-a повідомляємо:

 1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Рішенням сесії Калуської міської ради № 2849 від 21.12.2023р. «Про бюджет Калуської міської територіальної громади на 2024 рік», згідно затвердженого «Переліку послуг по ремонту та відновленню об’єктів благоустрою відповідно до договірних зобов’язань» від 29.03.2024р. на послугу з поточного ремонту вулиць та доріг міста та старостинських округів з місцевого бюджету передбачено 1 000 000,00 грн.

 1. Обґрунтування очікуваної вартість предмета закупівлі:

Враховуючи дефектний акт обстеження умов дорожнього руху вулично-шляхової мережі від 03.04.2024 р. наданого балансоутримувачем КП «Калушавтодор» відповідно до розробленого кошторисного розрахунку на дану послугу в програмному комплексі «АС-4», Замовником оголошено закупівлю «Поточний ремонт вулиць та доріг міста та старостинських округів» очікуваною вартістю   1 000 000,00 грн.

 1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Послуги повинні бути надані  відповідно до Технічної специфікації:

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

 «Поточний ремонт вулиць та доріг міста та старостинських округів»

за кодом ДК 021:2015: (45230000-8) Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

№ з/п

Найменування  робіт  і  витрат

Одиниця  виміру

Кількість

1

Знімання асфальтобетонних покриттів доріг за допомогою машин для холодного фрезерування асфальтобетонних покриттів  та глибиною фрезерування 50 мм; + [на однiй половинi проїжджої частини при систематичному русi транспорту на другiй]

1000 м2

1,05

2

Перевезення сміття (асфальтна крихта) до 10 км, без завантаження

т

84,0

3

Розливання в’яжучих матеріалів; + [на однiй половинi проїжджої частини при систематичному русi транспорту на другiй]

т

0,064

4

Улаштування вирівнювального шару з асфальтобетонної суміші із застосуванням укладальників асфальтобетону; + [на однiй половинi проїжджої частини при систематичному русi транспорту на другiй]

100 т суміші

0,318

5

Улаштування покриттів товщиною 5 см із гарячих асфальтобетонних сумішей; + [на однiй половинi проїжджої частини при систематичному русi транспорту на другiй]

100 м2

10,51

6

Суміш асфальтобетонна

т

126,9608

Основні характеристики асфальту:

Гаряча асфальтобетонна суміш повинна відповідати вимогам ДСТУ Б В.2.7-119:2011 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон дорожній та аеродромний. Технічні умови» (із змінами) та нормативних актів України на даний вид товару.

 

Клас суміші

Гаряча

Вид асфальтобетонної суміші

Крупнозерниста або Дрібнозерниста

Група асфальтобетону

Щільний або Пористий

 

- Учасник зобов'язаний за вимогою Замовника на кожну партію асфальту надати сертифікат/паспорт якості або інший документ, який підтверджує якість асфальту встановленим вимогами нормативних актів України на даний вид товару;

- Учасник повинен забезпечити контроль якості кожної партії асфальту, що постачається та своєчасну заміну неякісного товару якісним. У разі виникнення суперечностей щодо якості асфальту спір вирішується у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Вимоги до надання послуг:

 1. Місце виконання робіт облаштувати сигнальною стрічкою та попереджувальними дорожніми знаками.
 2. Розмітку границь ремонту вибоїн виконувати прямими лініями паралельно і перпендикулярно осі дороги із захопленням незруйнованого шару покриття на 3-5 см, при цьому близько розташовані вибоїни поєднують одним контуром або картою.
 3. Контур пошкодженого асфальтобетонного покриття обрубувати відбійними молотками або вирізати ручною чи пересувною спеціалізованою технікою (обладнанням). Вказана вимога не поширюється на ділянки доріг з основою з бруківки або булижного каменю.
 4. Дно і стінки місця ремонту очищувати від дрібних шматків‚ крихти‚ пилу‚ бруду та вологи.
 5. Дно та стінки вибоїни обробляти тонким суцільним шаром рідкого (гарячого) або розрідженого бітуму або бітумної емульсії, але не менше нормативної кількості відповідно до Державних будівельних норм і стандартів.
 6. Під час виконання робіт з ямкового ремонту товщина асфальтобетону повинна складати не менше 5 см.
 7. Укладати і ущільнювати ремонтний матеріал. Ущільнення виконувати від країв до середини вібротрамбівками або вібраційними котками.
 8. Після завершення робіт Учасник повинен прибрати територію, на якій проводились ремонтні роботи.
 9. Рух транспорту по відремонтованому покриттю дозволяти тоді, коли суміш охолола до температури нижче + 50 ºC.
 10. Учасник відповідає за одержання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів на послуги, запропоновані на торги, та самостійно несе всі витрати на отримання таких дозволів, ліцензій, сертифікатів, якщо вони є необхідними для надання такого виду послуг згідно предмету закупівлі.
 11. Послуги з поточного ремонту здійснюють з дотриманням державних стандартів, норм, правил у сфері безпеки та охорони довкілля і безпеки дорожнього руху.
 12. Учасник повинен застосовувати заходи із захисту довкілля, зокрема, забезпечити унеможливлення забруднення ґрунтів паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів при наданні послуг.
 13. Всі роботи з поточного ремонту доріг міста та старостинських округів виконуються після отримання відповідного замовлення (переліку вулиць, на яких необхідно проводити ремонт) від УЖКГ Калуської міської ради та у відповідності до «Технічних правил ремонту та утримання вулиць та доріг населених пунктів», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 і Технічних правил ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України. До надання послуг Учасник приступає наступного дня після отримання замовлення.
 14. Учасник зобов’язаний попередньо узгоджувати з Замовником обсяги послуг, що плануються до виконання та повідомляти про них технічний нагляд.
 15. Організацію дорожнього руху і облаштування місця перед початком та на період проведення робіт виконує Учасник власними силами, відповідно до вимог Закону України «Про дорожній рух» та Правил дорожнього руху України.

Детальна інформація щодо умов закупівлі «Поточний ремонт вулиць та доріг міста та старостинських округів» - ID: UA-2024-05-31-006308-a , розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель prozorro.gov.ua.

Крайній термін подання тендерних пропозицій Учасників в електронній системі закупівель: до 00:00 год. 08 червня 2024 року.

 

 

Інші новини