21o

20 учнів 11-12 річного віку Калуського ліцею № 2 розпочали навчальні заняття в двотижневїй програмі обміну в рамках проекту "Ukraine is the capital of Great People"

  • 2022.06.07 14:40
    • Освіта
  • 205
20 учнів 11-12 річного віку Калуського ліцею № 2 розпочали навчальні заняття в двотижневїй програмі обміну в рамках проекту "Ukraine is the capital of Great People" у форматі літнього онлайн-табору для шкільних команд з різних регіонів України за участю іноземних волонтерів. Учасниками програми цього року є 300 груп дітей.
    У процесі занять діти віртуально подорожують всіма регіонами України й досліджують в інтерактивній формі різні аспекти життя українців, своїх однолітків.
    Команди впродовж визначеного часу отримують від організаторів завдання на кожну з чотирьох тем (люди, культура, громади та мрії) і спільно з вчителем Мельник Ольгою та волонтеркою Мартою із США працюють над його виконанням.
    Після завершення сесій діти транслюють свої думки та ідеї через мемчики, комікси, стікери-паки, постери, перформанси, тік-ток відео тощо.
    Заняття відбуваються у формі змішаного навчання. Ольга Мельник, вчитель іноземної мови Калуського ліцею №2, зазначає, що окрім мовної практики, діти удосконалюють свої вміння та навички дистанційної роботи.
    Учні ліцею № 2 вже четвертий рік поспіль беруть участь у зазначеній Програмі. Після її завершення щороку діти отримують сертифікати та подарунки.
    Захоплююче навчання тільки розпочалося! Нехай воно пройде цікаво та насичено!
Інші новини