Вишгород - давнє місто на Київщині, про яке згадується ще в «Повісті минулих літ», місто, що стало знаковим історичним центром, місто з великою промисловістю, місто, в якому мешкають неймовірні люди,.. місто, яке постраждало від російського агресора у цій війні.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Подякував нам за підтримку Вишгородської громади, за прихисток мешканців Вишгорода перший заступник голови Вишгородської РВА Павло ЖУРБА. Водночас запропонував нам продовжити співпрацю, а ми цю ініціативу підтримали.
Неймовірно прозвучала спільна коляда двох громад у виконанні Калуської дитячої музичної школи та вишгородського колективу «Лютізька левада».
Щира вдячність Оксані Тебешевській, відомій літературознавиці, заслуженій вчительці України, депутатці Івано-Франківської обласної ради за те, що взяла на себе всю організацію дійства і виступила головною комунікаторкою з активістами Вишгородської громади.