8o

15 медалей вибороли восьмеро юних орієнтувальників-калушан на чемпіонаті України

• 2023.12.26 16:17
    • Спорт
  • 95

Напередодні Різдва, 22-24 грудня, в м. Києві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

Восьмеро калуських спортсменів, вихованців ДЮСШ Калуської міської ради, у змаганнях у спринті, естафеті та на довгій дистанції здобули 9 золотих та 6 срібних медалей.

На дистанції зі спринту перемогу здобули Євгенія Магас (Ж-17) та Олександр Кецик (Ч-20), срібло - Олександр Балашовець (Ч-14).

В естафеті чемпіонами стали Руслан Хасаншин та Михайло Єнкало (Ч-12).

Серед юніорок срібло вибороли Євгенія Магас та Ольга Єнкало.

2-ге місце здобули Олександр Кецик і Зоряна Смик (Ч-20).

Довга дистанція стала найуспішнішою для наших спортсменів. Золоті медалі здобули: Руслан Хасаншин (Ч-12), Каріна Бойсюк (Ж-14), Євгенія Магас (Ж-17), Ольга Єнкало (Ж-20)
Олександр Кецик (Ч-20).

Срібло серед юнаків до 14 років виборов Олександр Балашовець.

Вітання переможцям чемпіонату України та їх тренерам: Галині Строчук та Олександру Козачинському. Нових перемог!