8o

102 роки життєвої мудрості, незламності та молитви!

  • 2026.08.21 14:59
    • Новини
  • 19

Сьогодні мешканці села Копанки Марії Дмитрівні Родзінській - 102! Із днем народження довгожительку привітав міський голова Андрій Найда.

Доля цієї дивовижної жінки - це справжня історія сили духу. Народившись у Негівцях у 1924 році, вона змалку пізнала важку працю, а у юності, попри всі ризики, допомагала українським повстанцям. У 52 роки залишившись удовою, Марія Дмитрівна самотужки виростила сімох дітей - п'ятьох синів та двох доньок. Понад усе життя її супроводжувала віра: багато років вона була сестрицею у Негівській церкві.

Сьогодні пані Марія вдруге у своєму житті бачить війну. Її онук Мар’ян Бунга - староста Копанок - зараз зі зброєю в руках захищає Україну, і бабуся понад усе чекає його з Перемогою.

Марія Дмитрівна - багата й щаслива бабуся, адже має 18 онуків, 28 правнуків та 2 праправнуків!

Щиро бажаємо іменинниці міцного здоров’я, душевного спокою та опіки Пресвятої Богородиці. Нехай Господь береже усю її родину.

Многая і благая літа, Маріє Дмитрівно!

Інші новини