0o

Шкляр Олег Васильович

Директор КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради»
 • Контакти
 • 095-0447877

 • http://spkmr.top

 • Шкляр Олег Васильович

    Народився 17 листопада 1989 року в селі Павлівка Тисменицького району Івано-Франківської області. Українець, громадянин України.

     З вересня 1996 року до липня 2006 року навчався у Павлівській ЗОШ I-III ступенів, яку закінчив з відзнакою і нагороджений золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні». Був членом Малої академії наук України, де захистив наукову роботу.

     З вересня 2006 року до липня 2011 року навчався у Івано-Франківському Національному медичному університеті на стоматологічному  факультеті. Після закінчення університету продовжив навчання в інтернатурі, за спеціальністю «стоматологія», на базі ІФНМУ та Калуської стоматологічної поліклініки.

   У серпні 2014 року зарахований на посаду лікаря-стоматолога-хірурга Калуської стоматологічної поліклініки.

     З вересня 2016 року до лютого 2019 року навчався у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Здобув кваліфікацію:  ступінь вищої освіти «магістр», спеціальність «Публічне управління та адміністрування».

   Батько, Шкляр Василь Зіновійович, 1965 року народження, працює лікарем-стоматологом-хірургом у КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» у місті Калуш, Івано-Франківської області.

    Мати, Шкляр Галина Євгенівна, 1968 року народження, працює начальником відділу соціальних допомог та розгляду звернень, управління соціальних гарантій, Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

      Склад сім’ї:

    Дружина, Шкляр Лілія Володимирівна, 1991  року народження, працює лікарем-стоматологом-терапевтом у КНП «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради» у місті Калуш, Івано-Франківської області.

      Син, Шкляр Матвій Олегович,  2013 року народження.

      Донька, Шкляр Катерина Олегівна, 2014 року народження.