-3o

Кінаш Наталія Олександрівна

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
 • Контакти
 • 77300, Калуш,

  вул. С.Бандери, 18 (3 поверх)

 • (03472) 7-96-40

 • kinash_n@ukr.net

 • Прийом громадян
 • вул.С.Бандери,18 (3-ій поверх)

 • 1-й і 3-й понеділок місяця

 • з 10 до 12 год. та з 14 до 16 год.

 • Додаток 6

  до розпорядження міського голови

  від 03.02.2021 №27-к/03

  Забезпечує виконання Законів України, Указів і Розпоряджень Президента України, Постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішень обласної і міської рад, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень голови облдержадміністрації і міського голови, рекомендацій постійних комісій міської ради.

  Відповідає за ефективне використання бюджетних коштів у закладах охорони здоров’я міста. Бере участь у розробленні проектів нормативно-правових актів (рішень міської ради і виконавчого комітету та розпоряджень міського голови), цільових програм з врегулювання у місті питань із сфери діяльності підпорядкованих їй підрозділів.

  У межах своїх повноважень здійснює взаємодію з Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Калуською районною радою, Калуською районною державною адміністрацією з питань функціонування закладів охорони здоров’я.

  Представляє на розгляд міській раді проекти рішень, які стосуються організації роботи медичних закладів і установ, планування бюджету міста в частині утримання і діяльності галузі охорони здоров’я, цільових програм, що передбачають фінансове забезпечення медичного обслуговування мешканців міста.

  Проводить прийом громадян з особистих питань, розглядає звернення громадян. Організовує своєчасний і якісний розгляд, вирішення пропозицій, заяв і скарг підприємств, установ і організацій з питань, які належать до її компетенції.

  Веде питання  охорони здоров’я, ветеринарії.

  Спрямовує, координує та контролює роботу:

  - комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської і районної рад Івано-Франківської області»;

  - комунального некомерційного підприємства «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради»;

  - комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка Калуської міської ради».

  Забезпечує взаємодію із закладами охорони здоров’я Івано-Франківської області та Калуського району зокрема; санітарно-епідеміологічною станцією; управлінням ветеринарної медицини; міським комітетом Товариства Червоного Хреста; підприємствами фармації; іншими структурами різних форм власності галузей, які курує.

           Очолює: 

  • державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при виконавчому комітеті Калуської міської ради;
  • інші робочі органи у сфері своїх повноважень.

   

  Керуючий справами виконкому                                           Олег Савка