6o

Управління освіти

Управління освіти Калуської міської ради (далі – управління освіти) є виконавчим органом міської ради та є підзвітним і підконтрольним раді, що його утворила, і підпорядковується виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти – управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації в порядку встановленому законом.

Управління освіти у своїй діяльності керується: Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, розпорядженнями обласної державної адміністрації, наказами управління освіти і науки обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради, міського виконавчого комітету та розпорядженнями міського голови.

Контакти

Графік роботи

 • Понеділок 8.00 - 17.15
 • Вівторок 8.00 - 17.15
 • Середа 8.00 - 17.15
 • Четвер 8.00 - 17.15
 • П'ятниця 8.00 - 16.00
 • Субота, неділя Вихідний
 • Обідня перерва 12.00-13.00

Документи

Інформація про діяльність

 • Залучати до розроблення міської програми розвитку освіти та розгляду питань, що належать до його компетенції, педагогічних, науково-педагогічних працівників і спеціалістів.

  Брати участь в утворенні, реорганізації та ліквідації навчальних закладів і установ освіти всіх типів і форм власності.

  Скликати міські, у тому числі щороку серпневі, конференції педагогічних працівників, проводити семінари, наради керівників навчальних закладів та установ освіти з питань, що належать до його компетенції.

  Вносити органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування пропозиції щодо фінансування навчальних закладів та установ освіти, брати безпосередню участь у формуванні бюджету освітньої галузі міста.

  Зупиняти (скасовувати) у межах своєї компетенції дію наказів і розпоряджень керівників навчальних закладів, якщо вони суперечать законодавству або видані з перевищенням повноважень.

  Надавати платні послуги для освітнього, естетичного та фізичного розвитку дітей.

  Надавати в оренду фізичним та юридичним особам не експлуатоване майно та вільні площі закладів, які знаходяться на балансі управління освіти.

  Укладати угоди про співробітництво та встановлювати прямі зв'язки з навчальними закладами зарубіжних країн, міжнародними організаціями, фондами тощо.

 • Начальник

  управління освіти

  Люклян

  Ірина Олексіївна

  6-63-40

  Заступник начальника управління освіти

  Кобзан

  Леся Несторівна

  6-61-66

  Начальник відділу загальної середньої освіти

  Кравчук

  Ольга Богданівна

  6-64-13

  Завідувач сектору виховної роботи

  Шпак

  Люба Андріївна

  6-22-07

  Головний спеціаліст

  Головатчук

  Тетяна Петрівна

  6-64-76

  Головний спеціаліст

  Івашко

  Віра Андріївна

  6-29-81

  Головний спеціаліст

  Відливана

  Оксана Олексіївна

  6-29-81

  Головний спеціаліст

  Палагнюк

  Володимир Дмитрович

  6-22-07