Будинок «Просвіти» в с.Голинь був побудований у 1934 році, в якому була розміщена читальня, глядацький зал, сцена. Та у роки війни будинок був спалений. Будинок «Просвіти» починає свою діяльність у приміщенні колишньої жидівської корчми та добудовано сцену. З 1990 року Будинок культури перейменовують в Народний дім. У 1996 році будівлю Народного дому визнають аварійною та приймається рішення перемістити працівників в колишній магазин «залізний», а вже незабаром у 2003 році у адміністративному будинку, де діяла сільська рада, дитяча школа мистецтв, сільська бібліотека та пошта в пристосованому приміщенні відкривають новий Народний дім.
Директор Олексюк Богдана Юріївна
Обідня перерва:
понеділок 14:00 -17:30
вівторок 15:30-17:30
середа 12:00-12:30
![](assets/upload/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0/%D0%9D%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%96%20%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%8C.jpg)