22o

КП "Міськсвітло"

   Комунальне підприємство «Міськсвітло» (надалі - Підприємство) засноване на власності територіальної громади м. Калуша, інтереси якої виражає Калуська міська рада, (надалі – Засновник).

   Підприємство створене відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, рішення Калуської міської ради від 29.11.2001 року № 580 і знаходиться в оперативному підпорядкуванні управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Калуської міської ради.

   З моменту державної реєстрації Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, що обліковується на самостійному балансі, рахунки в установах банків, печатку із своїм найменуванням та ідентифікаційним кодом, штампи, а також товарний знак та інші притаманні юридичній особі реквізити.

   

Контакти

 • (03472) 6-43-12

 • misksvitlo1@gmail.com

Графік роботи

 • Понеділок 8.00 - 17.00
 • Вівторок 8.00 - 17.00
 • Середа 8.00 - 17.00
 • Четвер 8.00 - 17.00
 • П'ятниця 8.00 - 16.00
 • Субота, неділя Вихідний
 • Обідня перерва 12.00 - 12.45

Інформація про діяльність

 • 3.1. Мета створення Підприємства:

  ПІДПРИЄМСТВО створене для задоволення міських, суспільних потреб, шляхом утримання, ремонту обслуговування мережі вуличного освітлення міста, обслуговування та ремонту ліфтів, а також іншої господарської діяльності, з метою отримання прибутку в порядку, передбаченому законодавством.

  3.2. Предметом діяльності Підприємства є:

  3.2.1. Виконання електромонтажних робіт по новому будівництву повітряних ліній, реконструкції, капітальному ремонту та їх обслуговуванню.

  3.2.2. Надання платних послуг населенню по монтажу і ремонту освітлення.

  3.2.3. Надання платних послуг підприємствам, організаціям, комерційним структурам, фізичним особам по монтажу і ремонту освітлення, монтажу, демонтажу і ремонту електродвигунів, пускової апаратури, силових кабелів, щитів, пультів.

  3.2.4. Надання платних транспортних послуг автовишками.

  3.2.5. Комерційна діяльність.

  3.2.6. Встановлення, заміна та забезпечення експлуатаційного стану транспортних, пішохідних світлофорів, дорожніх знаків, пішохідних огороджень, нанесення дорожньої розмітки і інформаційних щитів, профілактичне обслуговування та проведення заходів по підвищенню надійності і ефективності їх функціонування. Виготовлення нестандартного обладнання і виробів, необхідних для проведення робіт по встановленню, монтажу, експлуатації та ремонту технічних засобів регулювання дорожнього руху. Послуги з паркування автомобілів.

  3.2.7. Виконання робіт по підрізці, вирізці та посадці дерев та кущів.

  3.2.8. Проведення капітального ремонту зелених насаджень, площ, скверів та вулиць міста.

  3.2.9. Технічне обслуговування, ремонт ліфтів та диспетчерських систем.

  3.2.11. Підприємство може здійснювати інші види діяльності, що не суперечать чинному законодавству.

  3.2.12. Види діяльності, що потребують спеціального дозволу (ліцензії), здійснюються Підприємством за наявності відповідних ліцензій.

 • 5.1. Для здійснення господарської діяльності Підприємства створюється Статутний фонд у розмірі 3500000 (три мільйон п’ятсот тисяч) гривень.

  5.2. До статутного фонду Підприємства за рішенням Засновника можуть передаватися будинки, споруди, обладнання та інші матеріальні цінності, цінні папери, право користування землею, водою та іншими природними ресурсами, будинками, спорудами, обладнанням, а також інші майнові права (включаючи майнові права на об'єкти інтелектуальної власності), кошти, в тому числі в іноземній валюті.

  5.3. Розмір статутного фонду (капіталу) Підприємства може бути змінено за рішенням Засновника.

 • Директор

  Кохан Іван Володимирович

  2-47-09

  Головний інженер

  Носик Роман Михайлович