![](assets/upload/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0/%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB.jpg)
Директор Терещенко Алла Феліксівна
31 серпня 1953 року клуб Калуського калійного комбінату, будівництво якого тривало впродовж 1950-1953 років, зумів уперше гостинно відкрити свої двері для працівників найбільшого підприємства міста і стати найулюбленішим місцем відпочинку калушан. 60-80 роки ХХ століття стали роками справжнього творчого злету та визнання колективу ПК «Мінерал». На той час керівником була визначний фахівець своєї справи, заслужений працівник культури УРСР Віра Павлівна Сєрова. У 1970р. відбулось чергове перейменування клубу хіміко-металургійного комбінату на ПК «Мінерал» КХМК. У 1989 році розпочався капітальний ремонт приміщення. У 1999 ПК «Мінерал» переходить у комунальну власність міста.30 грудня 2016р. відбулося урочисте відкриття кінозалу «Час кіно». У 2017р. відкрито оновлену глядацьку залу, а у 2020р. відкрито кав’ярню «Час на каву. На початку 2021 року отримав статус «Комунальний заклад «ПК «Мінерал»