10o

Калуська державна податкова інспекція ГУ ДПС в Івано-Франківській області

Директор Калуської ДПІ ГУ ДПС в Івано-Франківській області: Прокопів Лілія Василівна

Код органу: - 0951

Центр обслуговування платників

Контакти для подання усних та електронних звернень громадян

Громадяни можуть викласти усні звернення до ДПС, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями), засобами телефонного зв’язку через Контакт-центр ДПС за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «3». 

Електронні звернення від громадян приймаються ГУ ДПС в Івано-Франківській  області на електронну адресу

 

у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника. Підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим. Також опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

Звернення, оформлене без дотримання вимог частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто без розгляду через десять днів від дня його надходження.

Графік особистого прийому громадян

Про подання запиту на отримання публічної інформації

1. Інформацію про документи, які перебувають у володінні органів Державної податкової служби України, розміщено на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua), субсайтах територіальних органів Державної податкової служби України.

2. Запит на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні Головного управління ДПС в Івано-Франківській області, може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:

з понеділка по четвер з 8 год. 00 хв. до 17 год .00 хв.,в п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год .45 хв.,перерва на обід з 12 год. 00 хв. до 12 год .45 хв., 

- на поштову адресу (на конверті вказати "Публічна інформація"):Головне управління ДПС в Івано-Франківській області,вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, 76018;

- на електронну адресу:                                            

- факсом: (0342)77-19-10;

- за телефоном: (0342) 77-18-63.

В усній формі особисто посадовим особам сектору розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації організаційно-розпорядчого управління ГУ ДПС в області (зал № 3 Центру обслуговування платників податків Івано-Франківської ДПІ).

 

Графік роботи