Завідуюча Філяк Марія Мирославівна
![](assets/upload/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0/%D0%91%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%8F%20%E2%84%96%202%20(1).jpg)
Початок просвітницького руху в Підгірках сягає 1887 року. Тоді і було засновано читальню ім. М.Качковського. Засновником був парох місцевої церкви отець Іван Козак. В 1906 році при допомозі Івана Куровця – голови «Просвіти», відомого громадського та політичного діяча з Калуша, була заснована філія читальні «Просвіта». В 1910 році зусиллями Івана Куровця була заснована при читальні бібліотека, яка почала отримувати книги, журнали та газети. В 1956 році в Підгірках відбулося відкриття клубу. Тоді ж у приміщення клубу переїхала і бібліотека, де знаходиться і на даний час – за адресою м.Калуш .
|