Завідуюча Гриців Світлана Іванівна
![](assets/upload/%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B0/%D0%91%D1%96%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%8F%20%E2%84%961.jpg)
Бібліотека-філія №1 – знаходиться в приміщенні Комунального закладу «Палац культури «Юність» за адресою вулиця .
Історія її створення починається із серпня 1999 року, коли бібліотека перейшла у відомство міського відділу культури. До того часу це були дві окремі бібліотечні структури: при ПК «Мінерал» з 1953 року та при ПК «Юність» з 1967 року. Бібліотеки перебували на балансі профкому концерну «Оріана». У 2007 році книжкові фонди двох бібліотек було об’єднано і згруповано у міську масову бібліотеку №4. В січні 2012 року бібліотека стала бібліотекою-філією №1 – структурним підрозділом КЗ «Централізована бібліотечна система» м.Калуша.
|