18o

Інвестиції

Калуська громада підтримує високу інвестиційну привабливість для інвесторів. Так, з 37,3 млн.дол.США в 2006 році прямі іноземні інвестиції  (станом на 01.01.2020р) зросли до   243,9   млн.дол. США, що складає  33,7% загальнообласного показника. За обсягом прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення (3673,3 дол. США) місто посіло 1 місце серед міст обласного значення та районів області.

Інвесторами виступили 12 країн світу, основними з яких є Нідерланди, Сербія, Кіпр та Німеччина (96,8% загального обсягу прямих інвестицій).

Результатом інвестиційної активності підприємств є модернізація, технічне переоснащення та розширення виробництва конкурентоспроможної продукції, а також створення нових робочих місць. Плідна співпраця з іноземними інвесторами надає доступ до нових ринків, інновацій та технологій, створює нові можливості для бізнесу місцевих підприємств.

Щорічно зростають обсяги капітальних (внутрішніх) інвестицій, які спрямовуються на оновлення основних фондів, будівництво та інфраструктуру.

Щорічно зростають обсяги капітальних (внутрішніх) інвестицій, які спрямовуються на оновлення основних фондів, будівництво та інфраструктуру.

За 2020 рік підприємствами та організаціями міста за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 381,0 млн. грн. капітальних інвестицій. У розрахунку на одну особу населення обсяг капітальних інвестицій склав 5739,4 грн. (в області – 3953,9 грн.), що відповідає 4 місцю серед міст обласного значення та районів області.

Структура капітальних інвестицій:

  • Інвестиції в машини та обладнання і транспортні засоби – 58,9%
  • Інвестиції у матеріальні активи, житлові будівлі – 28,8%
  • Інвестиції в нежитлові будівлі та інженерні споруди – 9,1%
  • Інвестиції в інші матеріальні активи – 3,2%

Інвестиційний паспорт

 

Інвестаційний паспорт

Калуської міської територіальної громади

Investment passport

INVESTMENT CERTIFICATE

KALUSH CITY

TERRITORIAL COMMUNITY

З детальною інформацією про інвестиційний потенціал Калуської громади , її вільними земельними, виробничими, комунальними об’єктами придатними для інвестування, інвестиційними пропозиціями можна ознайомитися на інвестиційному Web-портал - http://investkalush.if.ua