-0o

Проєкти в дії

Будівництво установки з  виробництва оксиду пропілену   

Найбільше підприємство у м.Калуші  ТОВ «Карпатнафтохім»  завершує реалізацію   інвестиційного  проекту   «Виробництво оксиду пропілену».  Потужність установки виробництва оксиду пропілену  становитиме 2700 тонн в рік готового продукту.  Метою планованої діяльності є отримання оксиду пропілену, який використовується для подальшого синтезу полімерних матеріалів. Будівництво установки з виробництва оксиду пропілену здійснюється на території ТОВ «Карпатнафтохім» в межах орендованої земельної ділянки площею близько 1500 м2.

На даний час проводяться пусконалагоджувальні роботи.

Реконструкція виробничих потужностей на ТОВ «Карпатська кераміка» у м.Калуші

Одне з найбільших підприємств Калуша ТОВ «Карпатська кераміка», https://karker.com.ua,   після першого етапу реконструкції відновило свою  роботу. 

На підприємстві встановлена нова технологічна лінія потужністю 2,5 млн. кв.м. керамічної плитки на рік. На ній виготовлятиметься клінкерна плитка невеликого розміру. Після завершення всіх етапів модернізації «Карпатської кераміки», її потужності виростуть до 8,5 млн кв. м. плитки на рік.

Обладнання для заводу «Карпатська кераміка» було частково профінансовано за рахунок акредитиву від АТ «Правексбанк» (група Intesa Sanpaolo) в сумі 3,2 млн євро.

Також, група компаній «Епіцентр К» паралельно  відкрила на Київщині новий завод з виробництва керамічної плитки та керамограніту  в смт. Калинівка Васильківського району (Київська обл.) Загальна сума інвестицій на обидва виробництва  наразі складає 172 млн євро, з яких 95,7 млн. євро будуть інвестовані ГК «Епіцентр К» в найближчі роки.

 

Капітальний ремонт  вул. Окружної у м. Калуші Івано-Франківської області

Автодорога по вул. Окружній у м. Калуші (Калуській міській ТГ) має надзвичайно  велике  значення і є необхідною транспортною артерією, яка з’єднує промислову зону з містом, селами Калуського району  та іншими автошляхами області. Також використовується,  як об’їзна дорога центральної частини міста,  і сполучає  промислову зону  міста  з автошляхом Н-10  державного значення  (Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці).  Тому, стан дороги впливає на розвиток економічного потенціалу міста,  Калуського району та Івано-Франківської області. За кошти  міського бюджету був частково здійснений капітальний ремонт - близько 600 м   вул. Окружної на суму понад 4,2 млн. грн.

Передача дороги (вул. Окружна, частину вул. Литвина, вул. Мостиську та Глібова,  протяжністю 8,7 км., які пролягають в межах міста Калуша та входять до складу дороги територіального значення Т –14-19 Миколаїв-Розділ-Жидачів-Журавно-Калуш) з комунальної власності в державну (Державного агентства автомобільних доріг) зробила  можливим залучення державних коштів на її ремонт. 

Метою проєкту є забезпечення якісного,  комфортного та безпечного  транспортного зв’язку між суб’єктами господарювання Івано-Франківської області , міста Калуша (Калуської міської територіальної громади), Калуського району, Верхнянської ТГ,   України   та покращення транспортної інфраструктури  і інвестиційної привабливості.  Вартість ремонту становить 240 млн. грн.

Реалізація цього проєкту стала можливою  за ініціативи керівництва Калуської міської ради та співпраці з  Олегом  Марусяком -  калушанином, депутатом Верховної Ради, членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

 

Створення  підприємства  харчової промисловості по вул. Б. Хмельницького у м. Калуші

   Після багатьох років пошуку інвесторів  на  території  об’єкту незавершеного будівництва «Заводу баштових кранів» по вул. Б.Хмельницького у м. Калуші, Івано-Франкіської області, започатковано створення нового підприємства  харчової промисловості. Виробничі корпуси, споруджені ще в 1992 році корпорацією «Укрбуд», збереглися у досить доброму стані.

  Передбачається, що на підприємстві  буде обладнано лінію по переробці м’ясних  виробів, на чому, зокрема,  спеціалізується відоме у нашій області та за її межами ТОВ «Іванковецькі ковбаси». Його засновники, маючи великий досвід роботи у даній галузі добре знаючи технологію виробництва,  готові допомогти у налаштуванні виробничого процесу.

   Німецькі партнери  власника  підприємства мають зацікавленість також  взяти участь у реалізації спільного бізнес-проєкту,  забезпечивши поставку необхідного  сучасного виробничого обладнання.

   За сприяння міського голови  п.Андрія Найди, за технічним рішенням КП «Водотеплосервіс»,   інвестори у відносно короткі терміни вже  зуміли прокласти до заводу нову ділянку водопроводу.  Прочищено дощову каналізацію.  

  Також,  територія вже огороджена парканом, обладнана  ліхтарями для освітлення, задіяна охорону для догляду за корпусами. Продовжуються роботи по облаштуванню дахового покриття. Заплановано підключення до газової мережі середнього тиску. Після отримання відповідних дозвільних документів роботи по реалізації проекту продовжаться.

Участь у  програмі транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020»

Наближається до завершення Міжнародний проект «КУЛЬТУРА У ВІДДЗЕРКАЛЕННІ - Реставрація Будинку  Культури в Сеїні (Румунія) та Концертного Залу у Калуші (Україна) в Мультикультурні Центри»   Договір №: HUSKROUA / 1702 / 3.1 / 0020), що реалізується калуською громадою у партнерстві з громадою м.Сеїні.

 

Грантовий контракт на реконструкцію концертного залу, відповідно до якого місто отримує понад 325 тис. євро, був підписаний 13 вересня 2019 року. Ним передбачено  витрати на реставрацію концертного залу, облаштування і озеленення прилеглої території,  придбання меблів, звукової та світлової апаратури, мікроавтобуса.

      

       Загальний бюджет проекту: 1.037.081,58 євро

       Загальна сума гранту: 933.373,42 євро

       Грантові кошти для Калуша: 325489.06 євро

 

Вебсайт Програми: https://huskroua-cbc.eu/

Сторінка в соціальних медіа Програми: https://www.facebook.com/huskroua.cbc/