0o

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які розміщують тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності  та рекламні конструкції на території сіл Калуської міської територіальної громади!

  • 2021.02.12 16:02
    • Громада
    • Оголошення
  • 215
Соціальні закладки

Інформуємо, що розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності регулюється Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,  Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244 (зі змінами).

Підставою для розміщення тимчасових споруд є паспорт прив`язки ТС.

    За відсутності паспорта прив`язки тимчасової споруди, тимчасова споруда є самовільно встановлена та підлягає демонтажу.

Окремо зазначаємо, що засади рекламної діяльності в Україні, регулювання відносин, що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами регламентовано: Законом України «Про рекламу», Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року № 2067.

Розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчим комітетом міської ради, на підставі Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінетом Міністрів України від 29 грудня 2003 р. №2067.

   Відповідно до ст.27 ЗУ «Про рекламу» особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

   Враховуючи вищевикладене, просимо власників тимчасових споруд (які розміщують їх без паспортів прив’язок)  та розповсюджувачів зовнішньої реклами (які встановлені без дозволів на підставі розпорядження голови облдержадміністрації) до 26.02.2021 року з’явитися в управління архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Калуш, м-н. Шептицького,2, 2-ий поверх для оформлення дозвільних документів (для тимчасових споруд – паспорт прив'язки, для зовнішньої реклами – дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на підставі рішення виконавчого комітету) .

Інші оголошення