18o

Запрошуємо до обговорення «Проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0961 га (кадастровий номер 2622887401:01:001:0050) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Студінка, Калуського р-ну Івано-Франківської області».

  • 2022.08.26 11:25
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 1001
Соціальні закладки

Проект детального планування території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

 Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради від 28.04.2021 №461 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Студінка Калуського району Івано-Франківської області». Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – Калуської міської ради, яке надане ПП «ГеоУкрПроект» (кваліфікаційний сертифікат архітектора Гавриленко А.М. серія АА №002359).        Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

  Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку с. Студінка, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

 З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

  Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 26.09.2022 р.

 Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, вул. Франка,1.

Матеріали проекту детального плану території :

1. Пояснююча записка.

2. Графічні матеріали 1,2,3,4,5,6,7.

Інші оголошення