0o

«Теплі кредити»-2021: банки розпочинають видачу кредитів населенню

 • 2021.03.26 11:33
  • Громада
  • Економіка
  • Оголошення
 • 185

Т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура разом із банками-партнерами підписав договори про взаємодію для реалізації державної програми «теплих кредитів» для населення у 2021 році.

Таким чином, Ощадбанк та Укргазбанк готові розпочати у цьому році видачу населенню «теплих кредитів», частину яких відшкодує держава, а саме:

 • 35 % - на енергоефективні заходи у приватних будинках;
 • 20 % - на твердопаливні котли (35% - для субсидіантів).

Також у 2021 році розширено заходи програми. Українці мають унікальну нагоду отримати державну підтримку, встановлюючи таке обладнання:

 • електроакумулюючі системи (системи накопичення енергії);
 • електрозарядки для електромобілів;
 • інтелектуальні лічильники електричної енергії.

«Наш пріоритет – підтримати та допомогти населенню впроваджувати енергоефективні заходи. Адже підвищення енергоефективності у будинку – це єдиний надійний спосіб зменшити витрати на комунальні послуги та одночасно створити комфортні умови в оселі. Як свідчить досвід учасників програми, комплексна термомодернізація будинку дає найкращий ефект – до 50% і більше економії на опаленні», - повідомив Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності. 

Оскільки щороку спостерігається високий попит на програму вже впродовж перших місяців її роботи, рекомендуємо усім охочим раніше звертатися до Ощадбанку та Укргазбанку, щоб встигнути отримати фінансування на енергоощадні заходи.

Зробіть своє житло енергоефективним і комфортним, а платіжки – меншими!

Водночас, звертаємо увагу усіх позичальників на необхідність дотримання умов карантину та використання дистанційних каналів обслуговування у банках.

Калуська міська територіальна громада долучається до державної програми та забезпечуватиме відшкодування по кредиту в таких розмірах:

- для фізичних осіб (населення):

- 15% від суми кредиту, залученого для впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредитів, залучених на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії), але не більше 1800 грн за одним кредитним договором;

- 15% від суми кредиту, залученого для впровадження енергоефективних заходів, але не більше 2100 грн за одним кредитним договором;

- для ОСББ, ЖБК:

 - 15% від суми кредиту залученого на впровадження енергоефективних заходів, але не більше 2100 грн. на одну квартиру багатоквартирного будинку за одним кредитним договором.

В бюджеті міської територіальної громади на реалізацію даної програми на 2021 рік передбачено 100 тис. грн.

Також, мешканці територіальної громади можуть скористатися програмою енергозбереження для населення Івано-Франківської області на 2021 рік 10% від суми кредиту, але не більше 10 000 грн. за одним кредитним договором, отриманим фізичною особою та 10% від суми кредиту, але не більше 50 000 грн. за одним кредитним договором, отриманим ОСББ. На 2021 рік передбачене фінансування даної програми у розмірі 2 200 тис. грн.

Довідково:

З питань участі у програмі «теплих кредитів» звертайтеся до Call-центру Держенергоефективності: (044) 296-71-60,  (044) 292-32-57,  energoefect@saee.gov.ua, а також до Укргазбанку та Ощадбанку.

Деталі щодо умов програми: https://saee.gov.ua/uk/consumers/tepli-kredyty.

 

 

Управління економічного розвитку міста

Калуської міської ради

Інші оголошення