7o

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Калуської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Калуської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань

  • 2022.02.18 09:48
    • Громада
    • Оголошення
  • 761
Соціальні закладки

 

Стислий зміст  проекту рішення. Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Калуської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Калуської міської територіальної громади».

 Основною метою прийняття відповідного рішення є приведення ставок плати за землю до вимог Податкового кодексу України, Постанови Кабінету міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» із  врахуванням особливостей населених пунктів, що увійшли до Калуської міської територіальної громади та потреб місцевого бюджету.

 Розробник регуляторного акта: управління земельних відносин Калуської місткої ради. Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 77301, Івано – Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2 третій поверх каб. № 6, електронна адреса: zemvid2008@ukr.net.

 Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ):  проект рішення Калуської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Калуської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Калуської міської ради буде розміщено 21.02.2022 року на офіційному сайті Калуської міської ради за посиланням https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/analiz-regulyatornogo-vplivu.

  Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:   з 21.02.2022 – 24.03.2022 року до 16 год. 00 хв.   

 Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у електронній чи  письмовій формі і подаються начальнику управління земельних відносин Калуської міської ради.

  Громадське обговорення проекту рішення Калуської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Калуської міської територіальної громади» відбудеться 22.03.2022 року о 14.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради: м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, другий поверх. 

 

 Управління земельних відносин Калуської міської ради

 

 

Інші оголошення