22o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки площею 0,1269 га в с. Боднарів по вул. І. Франка Калуського району Івано-Франківської області, для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 • 2021.06.02 09:52
  • Архітектура
  • Оголошення
 • 58
 1. Повна назва документа державного планування:

          Детальний план території земельної ділянки площею 0,1269 га в с. Боднарів по вул. Івана-Франка Калуського району Івано-Франківської області, для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

          В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Калуська міська рада.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 02.04.2021 року. Публікація повідомлення в газеті «Нафтохімік» - 04 червня 2021 року, газета «Вікна» - 04 червня 2021 року.
  • Способи участі громадськості:
 • Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2 управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net

 • Орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документа державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net
 • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

 • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

      Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території земельної ділянки площею 0,1269 га в с. Боднарів по вул. І.Франка Калуського району Івано-Франківської області, для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд оприлюднено на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 02.06.2021 року (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya). Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 04 липня включно.

 

Приєднані файли

Інші оголошення