4o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку: «Детального плану території орієнтовною площею 22,0 га для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуш»

 • 2023.12.21 10:19
  • Громада
  • Архітектура
  • Оголошення
 • 256

 

 1. Повна назва документу державного планування:

«Детальний план території орієнтовною площею 22,0 га для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуш»;

   В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документу державного планування:

Калуська міська рада.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки вищевказаного проекту державного планування і оприлюднення його шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 26.12.2022 року. Публікація повідомлення в газеті «Вікна» - 30 грудня 2022 року.
  • Способи участі громадськості:
 • Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2, управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

 vam_kmr@ukr.net

 • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектами документів державного планування, звітами про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документів державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. vam_kmr@ukr.net
 • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2. vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

 • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документів державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

      Звіт про стратегічну екологічну оцінку:

 • «Детального плану території орієнтовною площею 22,0 га для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуш»;

оприлюднений на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 21.12.2023 року (https://kalushcity.gov.ua/news/povidomlennya-pro-oprilyudnennya-zvitu-pro-strategichnu-ekologichnu-ocinku-detalnogo-planu-teritoriyi-oriyentovnoyu-plosheyu-22-0-ga-dlya-bagatokvartirnoyi-zhitlovoyi-zabudovi-v-mikrorajoni-pidgirki-v-m-kalush). Строк громадського обговорення та консультування становить не менше 30-ти днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 21 січня 2024 року включно.

 Звіт про стратегічну екологічну оцінку

 

Інші оголошення