18o

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лесі Українки в с. Пійло Калуського району, Івано-Франківської області.

 • 2021.07.22 11:04
  • Архітектура
  • Оголошення
 • 220
Соціальні закладки

1.Повна назва документа державного планування:

  Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лесі Українки в с. Пійло  Калуського району, Івано-Франківської області.

          В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Калуська міська рада.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya) – 29.04.2021 року. Публікація повідомлення в газеті «Нафтохімік» - 23 липня 2021 року, газета «Вікна» - 23 липня 2021 року.
  • Способи участі громадськості:
 • Надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2 управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net

 • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документа державного планування – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net
 • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького,2. Тел. (03472)6-68-16, vam_kmr@ukr.net

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення.

 • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування;

Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

      Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Лесі Українки в с. Пійло  Калуського району, Івано-Франківської області оприлюднено на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 23.07.2021 року (https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/ogoloshennya). Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 21 серпня включно.

Звіт

Приєднані файли

 

Інші оголошення