22o

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкту рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про затвердження «Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення Калуської міської територіальної громади»

  • 2024.03.13 16:10
    • Житлово - комунальне господарство
    • Оголошення
  • 312

Калуська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про затвердження «Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення Калуської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст  проекту рішення. З метою гарантування безперебійної роботи системи централізованого водовідведення та роботи очисних споруд, захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд, гарантування, що скиди стічних вод не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище, відповідно до вимог п.4 розділу I Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 №316, із змінами внесеними з Наказом Міністерства розвитку громад і територій №286 від 09.11.2021, Водного кодексу України, Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 №190, зі змінами внесеними Наказом Міністерства розвитку громад і територій №97 від 19.04.2021, пропонується затвердити «Правила приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення Калуської міської територіальної громади»

Розробник регуляторного акта: Комунальне підприємство «Калуська енергетична Компанія» Калуської міської ради

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 77300, Івано – Франківська обл., м. Калуш, вул. Окружна, 8 електронна адреса: kalush_energy@ukr.net, тел. 050-433-95-51.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ):  проект рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про затвердження «Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення Калуської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 15.03.2024 року на офіційному сайті Калуської міської ради за посиланням https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/analiz-regulyatornogo-vplivu у розділі «Громада», підрозлілі «Економіка» «Регуляторна політика», а також з текстом проєкту та АРВ можна ознайомитися у абонентському відділі КП «Калуська енергетична Компанія» за адресою вул. Окружна,8, другий поверх.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: з 15.03.2024 – 15.04.2024 року до 17 год. 00 хв. 

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у електронній чи  письмовій формі і подаються головному інженеру КП «Калуська енергетична Компанія».

 

Громадське обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про затвердження «Правил приймання стічних вод до централізованої системи водовідведення Калуської міської територіальної громади» відбудеться 03.04.2024 року о 14.00 год. в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради: м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, другий поверх. 

 

Інші оголошення