9o

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта проєкту рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про встановлення тарифів на оренду та утримання торгових місць на ринку комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок»

  • 2021.12.07 11:25
    • Економіка
    • Оголошення
  • 370
Соціальні закладки

 Калуська міська рада повідомляє про оприлюднення  проєкту рішення виконавчого комітету Калуської міської ради «Про встановлення тарифів на оренду та утримання  торгових місць  на ринку комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст  проєкту рішення. Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», беручи до уваги лист директора комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок» Калуської міської ради Івано-Франківської області Сергія ВОКОНОГОЛЯ від 02.12.2021 р. №42 з економічним обґрунту-ванням тарифів пропонується встановити тарифи на оренду та утримання торгових місць на вищевказаному  ринку

 Розробник регуляторного акту комунальне підприємство «Калуський муніципальний ринок» Калуської міської ради Івано-Франківської області Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 77300, Івано – Франківська обл., м. Калуш, вул. І.Франка,1. Електронна  адреса : pidpr-vo@ukr.net.

Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу (АРВ): проєкт регуляторного акту проєкт рішення виконавчого комітету Калуської міської  ради «Про встановлення тарифів  на оренду   та утримання  торгових місць  на ринку комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок» та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Калуської міської ради за посиланням   http://surl.li/awrjc  

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:   з 10.12.2021 до 16 год.00 хв. 10.01.2022 року.

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у електронній чи  письмовій формі і подаються  заступнику начальника управління-начальнику відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради.

Громадське обговорення проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на оренду та утримання торгових місць на ринку комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок» відбудеться 10.01. 2022 року о 16.30 год. в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради: м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, другий поверх. 

 

Управління економічного розвитку міста міської ради

Інші оголошення