19o

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про Правила благоустрою та утримання території Калуської міської територіальної громади»

  • 2022.06.24 09:37
    • Житлово - комунальне господарство
    • Оголошення
  • 907

Стислий зміст  проекту рішення. Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Калуської міської ради «Про Правила благоустрою та утримання території Калуської міської  територіальної громади».

Даний проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» з метою забезпечення благоустрою в населених пунктах Калуської міської територіальної громади, підтримання чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою на всій території громади, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Розробник регуляторного акта: управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

 Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 77300, Івано – Франківська обл., м. Калуш, вулиця Євшана, 9, третій поверх каб. № 307, електронна адреса: ujkgkmr@gmail.com.

 Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ):  проект рішення Калуської міської ради «Про Правила благоустрою та утримання території Калуської міської  територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Калуської міської ради року за посиланням https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/analiz-regulyatornogo-vplivu.

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:  з 30.06.2022 – 05.08.2022 року до 16 год. 00 хв.   

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у електронній чи письмовій формі і подаються начальнику управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради.

                                                                                                    Управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради

Інші оголошення