14o

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Калуської міської ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади»

  • 2023.12.04 16:30
    • Громада
    • Оголошення
  • 180

Калуська міська рада повідомляє про оприлюднення  проекту рішення Калуської міської ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної  власності для розміщення малих  архітектурних форм та тимчасових  споруд торговельного, побутового,  соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади».

     Стислий зміст  проекту рішення. Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Калуської міської ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими  елементами благоустрою комунальної  власності для розміщення малих  архітектурних форм та тимчасових  споруд торговельного, побутового,  соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади».

   Основною метою прийняття відповідного рішення є приведення ставок плати за землю до вимог Податкового кодексу України, Постанови Кабінету міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими  елементами благоустрою комунальної  власності для розміщення малих  архітектурних форм та тимчасових  споруд торговельного, побутового,  соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади»; із  врахуванням особливостей населених пунктів, що увійшли до Калуської міської територіальної громади та потреб місцевого бюджету.

 Розробник регуляторного акта: управління комунальної власності Калуської міської ради.

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 77301, Івано – Франківська обл., м. Калуш, вул. Підвальна, 20, електронна адреса: fkvk@i.ua.

   Спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ): проєкт рішення Калуської міської ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими  елементами благоустрою комунальної  власності для розміщення малих  архітектурних форм та тимчасових  споруд торговельного, побутового,  соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу буде розміщено 05.12.2023 року на офіційному сайті Калуської міської ради за посиланням https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/analiz-regulyatornogo-vplivu.

   Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: з 04.12.2023 – 08.01.2024 року до 17 год. 15 хв. 

   Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у електронній чи  письмовій формі і подаються начальнику управління комунальної власності Калуської міської ради.

   Громадське обговорення проєкту рішення Калуської міської «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими  елементами благоустрою комунальної  власності для розміщення малих  архітектурних форм та тимчасових  споруд торговельного, побутового,  соціально-культурного та іншого призначення на території Калуської міської територіальної громади» відбудеться 05.01.2024 року о 14-30 год. в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради: м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, другий поверх. 

 

 Управління комунальної власності Калуської міської ради

Інші оголошення