0o

Оголошення про оприлюднення регуляторного акта - проєкту рішення виконавчого комітету міської ради "Про затвердження Порядку організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних зйомок, впорядкування геодезичних розбивок і контрольно-виконавчих зйомок інженерних мереж та споруд, а також створення єдиної цифрової топографічної основи в М 1:500 на території Калуської міської територіальної громади».

  • 2021.04.02 11:36
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 62

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних зйомок, впорядкування геодезичних розбивок і контрольно-виконавчих зйомок інженерних мереж та споруд, а також створення єдиної цифрової топографічної основи в М 1:500 на території Калуської міської територіальної громади».

Розробниками зазначеного проекту регуляторного акта є управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акта є – встановлення загального порядку організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних зйомок, впорядкування геодезичних розбивок і контрольно-виконавчих зйомок інженерних мереж та споруд, а також створення єдиної цифрової топографічної основи в М 1:500 на території Калуської міської територіальної громади.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься по всій Калуської міської територіальної громади, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання всіма суб’єктами господарювання.

З проектом рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних зйомок, впорядкування геодезичних розбивок і контрольно-виконавчих зйомок інженерних мереж та споруд, а також створення єдиної цифрової топографічної основи в М 1:500 на території Калуської міської територіальної громади»  та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Калуської міської ради – kalushcity.gov.ua в розділі «Економіка. Регуляторна політика. Проекти рішень та аналіз їх регуляторного впливу».

    Зауваження та пропозиції до  документа просимо подавати чи надсилати до 05.05.2021 року в управління архітектури та містобудування міської ради поштою на адресу - 77300, м. Калуш, вул. І. Франка,1або на електронну адресу – vam_kmr@ukr.net .

      Громадське обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку організації створення, оновлення, перевірки топографо-геодезичних зйомок, впорядкування геодезичних розбивок і контрольно-виконавчих зйомок інженерних мереж та споруд, а також створення єдиної цифрової топографічної основи в М 1:500 на території Калуської міської територіальної громади» відбудеться 06.05.2021 року о 14:00 в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради за адресою: м. Калуш, вул. Івана Франка, 1, другий поверх.  

 

 

 

Інші оголошення