7o

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради

  • 2020.09.21 11:00
    • Оголошення
  • 635
Соціальні закладки

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради Івано-Франківської області.

         1. Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради знаходиться за адресою: вул. Підвальна, 16, м. Калуш, Івано-Франківська область, 77300.

         2. Умови оплати праці директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради: заробітна плата складається із посадового окладу, надбавок за престижність праці та вислугу років.

  3. Вимоги до кандидата: на посаду директора може претендувати особа, що є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.

4. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає  конкурсній комісії такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

5. Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснюється  управлінням освіти Калуської міської ради (вул. Підвальна, 16, м. Калуш, Івано-Франківська область, 77300).

6. Строк подання документів – до 6 жовтня 2020 року включно.

7. У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам,  претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів їм повідомляється  комісією через управління освіти.

8. Документи, подані після закінчення встановленого строку, комісією не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

9. Конкурс відбудеться у залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради (вул. І. Франка, 1): 8 жовтня о 14.00 год. – письмовий кваліфікаційний іспит, 9 жовтня о 14.00 год. – співбесіда.

10. Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляютьсяпро прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше трьох робочих днів із дати закінчення строку подання документів.

11. За додатковою інформацією про проведення конкурсного відбору звертатись в управління освіти Калуської міської ради (вул. Підвальна, 16, м.Калуш),  Кравчук Ольга Богданівна, тел.(03472)6 64 13, електронна пошта: kadruosvita@gmail.com.

Інші оголошення