2o

Про обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно до постанови КМУ від 17.02.2021 року № 104

  • 2021.02.19 11:30
    • Оголошення
    • Громада
    • Надзвичайні ситуації
  • 210

Повідомляємо, що на засіданні Кабінету Міністрів України 17 лютого 2021 року прийнято постанову № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів».

Даною постановою продовжено дію карантину на всій територій України до 30 квітня 2021 р.

Крім того, відповідно до даної постанови Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації, тобто як  і влітку, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.

Детальніше  ознайомитися  зі змінами до правил карантину через COVID-19 можна  у постанові Кабінету Міністрів №104 .

Враховуючи невтішну статистику за кількістю захворілих та кількістю померлих осіб від коронавірусної хвороби COVID-19, закликаємо Вас шановні жителі Калуської міської територіально громади не бути байдужими до свого здоров’я та здоров’я свої рідних та близьких дотримуватися визначених постановою обмежувальних протиепідемічних заходів.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо згуртуватися і діяти разом. І чим відповідальніше ми поставимося до дотримання карантинних обмежень, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Не забувайте перебуваючи громадських місцях та транспорті використовувати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички), дотримувались соціальної дистанції, періодично обробляти руки дезінфікуючими засобами, уникайте близьких контактів з хворими.

Пам’ятайте! Найголовніша цінність – це людське життя. Бережіть себе і своїх близьких, залишайтеся здорові!

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради

 

Інші оголошення