У Калуському ліцеї №3 функціонують два інтерактивні простори: для дітей молодшого і старшого віку. Такого масштабу просторів для активного дозвілля, стверджують у закладі освіти, годі шукати у всій громаді.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png)
Велика робота із їхньої організації розпочалися кілька років тому. Завдяки коштам, вирученим на солодкому ярмарку, вдалося розпочати облаштовувати простір у частині фойє школи. Пізніше, завдяки схожому ярмарку, у частині
їдальні почали обладнувати й інтерактивний простір для дітей молодшого віку.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Нині на перервах і у вільний від навчання час там можна грати у шахи і настільні ігри, відпочивати, займатися творчістю чи робити домашнє завдання. Із початком повномасштабної війни періодично збирають допомогу нашим воїнам чи «крутять» окопні свічки. На перервах туди охоче приходять і учителі.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
Заступниця директора ліцею №3 Лідія Бабій розповідає, що діти не просто залишаються тут робити уроки чи відпочивати після школи. А й навіть — приходять раніше, щоб налаштуватися на навчання.
Інтерактивний простір для дітей молодшого віку — це повноцінна ігрова кімната із батутом, лабіринтами, сухим басейном, «шведською» стінкою, розвивальними іграшками.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Крім того, у школі є і ресурсна кімната, призначена для розвиваючих і корекційних занять із дітьми з обмеженими можливостями.
Ліцею вдалося залучити і допомогу благодійників. Однак, чимало зроблено силами педагогів і учнів. Директор ліцею Михайло Коротич показує зроблені силами працівників школи тенісні столи, майстерні дерев’яні конструктори для найменших.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1.5/16/1f3c3.png)
![⛹️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/26f9.png)
У освітньому закладі розуміють: повноцінний активний відпочинок – запорука ефективного засвоєння навчального матеріалу. Однак, дбають і про красу: Михайло Коротич показує цілу оранжерею із вазонів. Саме розпочинають розквітати спатифілуми. Але вони у приміщенні тільки зимують: у теплу пору 18 кущів цих рослин висаджують у внутрішньому дворі закладу.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1.5/16/1f4fa.png)
Про цікаве і сучасне дозвілля в одному з найбільших освітніх закладів громади — у відео.