16o

До уваги мешканців Калуської міської територіальної громади! Запрошуємо до обговорення «Зміни до детального плану території обмеженої вул. Малицької, вул. Ринкова та вул. Олени Пчілки в м. Калуш Івано-Франківської області».

  • 2023.05.18 16:13
    • Громада
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 261

    Запрошуємо до обговорення «Зміни до детального плану території обмеженої вул. Малицької, вул. Ринкова та вул. Олени Пчілки в м. Калуш Івано-Франківської області».

    Зміни до детального плану території виконуються для визначення параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

    Зміни до  детального плану території розроблені на підставі рішення Калуської міської ради від 24.11.2022 №1768 «Про внесення змін в п. 1 та п.4 рішення Калуської міської ради 30.06.2022р №1452 «Про внесення змін до детального плану території обмеженої вул. Малицької, вул. Ринкова та вул. Олени Пчілки в м. Калуші Івано-Франківської області». Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – Калуської міської ради, яке наданеДержавному підприємству Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя Івано-Франківська філія. Зміни до детального плану території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

           Виконання змін до детального плану території пов’язано з  необхідністю уточнення рішень діючого Детального плану території обмеженої вул. Малицької, вул. Ринкова та вул. Олени Пчілки в м. Калуші Івано-Франківської області та генерального плану розвитку м. Калуша, уточнення окремих його положень, пов’язаних щодо розміщенням багатоквартирного житлового будинку та інших об’єктів містобудування.

     З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

       Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 17.06.2023 р. включно.

       Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, вул. Франка,1.

Матеріали проекту детального плану території :

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали.

Приєднані файли

Інші оголошення