21o

Запрошуємо до обговорення «Проекту детального планування території площею 0,2520 га (кадастровий номер 2610400000:08:005:0042) для реконструкції виробничої будівлі під гаражні бокси на вул. С. Стрільців, 32 в м. Калуші».

  • 2022.08.26 10:30
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 491

Проект детального планування території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

     Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради від 27.05.2021 №525 «Про надання дозволу на розроблення проєкту детального планування території для реконструкції виробничої будівлі під гаражні бокси на вул. С. Стрільців, 32 в м. Калуші». Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – Калуської міської ради, яке надане ФОП Русин В.Б. (кваліфікаційний сертифікат архітектора Русина В.Б. серія АА №004555)          Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

           Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Калуша, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

     З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

       Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 26.09.2022 р.

       Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, вул. Франка,1.

Матеріали проекту детального плану території :

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали 1,2,3,4,5,6,7,8.
Інші оголошення