10o

Запрошуємо до обговорення «Проекту детального планування території площею 0,0926 га (кадастровий номер 2622881201:01:002:0497) для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Вістова, Калуського району Івано-Франківської області»

  • 2022.08.26 09:57
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 468

     Запрошуємо до обговорення «Проекту детального планування території площею 0,0926 га (кадастровий номер 2622881201:01:002:0497) для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Вістова, Калуського району Івано-Франківської області».               

    Проект детального планування території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

     Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради від 24.06.2021 №614 «Про надання дозволу на розроблення проєкту детального планування території для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Вістова Калуського району Івано-Франківської області». Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – Калуської міської ради, яке надане ФОП Русин В.Б. (кваліфікаційний сертифікат архітектора Русина В.Б. серія АА №004555). Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

  Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку с. Вістова, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

   З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

   Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 26.09.2022 р.

  Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, вул. Франка,1.

Матеріали проекту детального плану території:

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали 1,2,3,4,5,6,7,8
Інші оголошення