5o

До уваги мешканців Калуської міської територіальної громади! Запрошуємо до обговорення містобудівної документації: «Детального плану території орієнтовною площею 22,0 га для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуш»

  • 2023.12.21 10:07
    • Громада
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 294

    Детальний план території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, будівництва інженерних комунікацій, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

     Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради  від 27.01.2022 №1215 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для багатоквартирної житлової забудови в мікрорайоні Підгірки в м. Калуш».

      Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, яке надане ТзОВ проектне об’єднання «УкрЗахідУрбанізація». Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

   Виконання детального плану територій пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Калуша, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

     З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

       Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до детального плану території триватиме до 21.01.2024 р. включно.

        23.01.2024 року о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаної містобудівної документації.

     Місце проведення: м. Калуш, майдан Шептицького, 2 (2 поверх, кабінет головного архітектора).

 

       Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, майдан Шептицького, 2.

Матеріали  містобудівної документації (детального плану території):

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Інші оголошення