13o

До уваги мешканців Калуської міської територіальної громади! Запрошуємо до обговорення містобудівної документації: «Детального плану території для будівництва модульної газової котельні на території Калуського ліцею №10 на вул. Євшана, 17 в м. Калуші»

  • 2023.08.18 09:40
    • Архітектура
    • Оголошення
  • 254

    Проект детального планування території виконується для визначення параметрів забудови земельної ділянки, будівництва інженерних комунікацій, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами та уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

     Детальний план території розроблений на підставі рішення Калуської міської ради:

- від 27.01.2022 №1232 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території для будівництва модульної газової котельні на території Калуського ліцею №10 на вул. Євшана, 17 в м. Калуші»;

   Основою для розроблення детального плану території є завдання замовника – управління архітектури та містобудування Калуської міської ради, яке надане ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС». Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, визначення цільового призначення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій.

   Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Калуша, уточнення окремих його положень, пов’язаних з розміщенням житла та інших об’єктів містобудування.

   З проектом містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради в розділі Новини. Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій є заступник начальника управління архітектури та містобудування – Семеняк Людмила Іванівна.

   Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану територій триватиме до 16.09.2023 р. включно.

  18.09.2023 року о 14.00 відбудеться громадське обговорення вищевказаної містобудівної документації.

Місце проведення: м. Калуш, майдан Шептицького, 2 (2 поверх, кабінет головного архітектора).

  Пропозиції громадськості надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил на адресу м. Калуш, майдан Шептицького, 2.

Матеріали  містобудівної документації (детальних планів територій):

  1. Пояснююча записка.
  2. Графічні матеріали: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Інші оголошення