5o

Алгоритм дій для власників житла в межах Калуської міської територіальної громади, які розміщують внутрішньо переміщених осіб (ОНОВЛЕНИЙ)

 • 2024.01.31 14:25
  • Громада
  • Все для внутрішньо переміщених осіб
  • Оголошення
 • 307

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами) претендент на отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (далі – ПРЕТЕНДЕНТ)  власники житла або їх представники, наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності, спадкоємці, які прийняли спадщину):

 1. Не пізніше наступного дня з днярозміщення внутрішньо переміщених осіб подає повідомленняза формою згідно з додатком 1 до затвердженого Порядку до ЦНАПу за місцем розташування жилого приміщення, або надсилають заповнену форму цього повідомлення на електронну адресу Калуського ЦНАП           (cnapkalush@ukr.net).
 2. Претендент також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення до ЦНАПуза формою згідно здодатком 1 до затвердженого Порядку з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні або надсилають заповнену форму цієї заяви на електронну адресу Калуського ЦНАП cnapkalush@ukr.net.
 3. Для отримання компенсації ПРЕТЕНДЕНТне пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає доЦНАПу заяву за формою згідно з додатком 2 до затвердженого Порядку або надсилає заповнену форму цієї заяви на електронну адресу Калуського ЦНАПу cnapkalush@ukr.net разом з електронним копіями (фотокопії) документа, який посвідчує ПРЕТЕНДЕНТА; документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документа, що підтверджує повноваження представника власника.
 4. 4. Форма повідомлення, заяви, зазначені в п.п.1,2,3 цього Алгоритму додаються.

  Варто звернути увагу, що: Компенсація надається фізичним особам — громадянам України, які є власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, крім осіб, з якими вони пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні), для покриття витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

ЗАЯВА особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат

ПОВІДОМЛЕННЯ про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні

Інші оголошення