Звичайна версія Інвестиційний портал м.Калуша

Новини за 13 лютого 2020 року


Місцеві2020.02.13

Під головуванням заступника міського голови Вайди Р.Б. відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

12.12.2020р. під головуванням заступника міського голови Вайди Р.Б. відбулося засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Під час засідання були розглянуто 13 питань порядку денного, які стосувались встановлення пристроїв примусового зниження швидкості, дорожніх знаків, встановлення обмежувачів руху для великогабаритних транспортних засобів та забезпечення безпеки дорожнього руху на вулицях міста.

кількість переглядів: 93 | Детальніше>


Місцеві2020.02.13

12 лютого  в ПК «Юність» пройшли заняття  з студентами Університету третього віку

Все, що нас оточує, перебуває у постійному русі, і ми також. Все наше життя складається з руху. Причому, чим більше ми рухаємось, тим здоровіше стаємо. «Рух це життя» - під таким девізом пройшли 12 лютого заняття в ПК «Юність» з студентами Університету третього віку. На якому хореограф ПК «Юність» Галина Котович запропонувала присутнім згадати рухи танцю «Краков’як». Студенти з радістю згадали цей танець. А на завершення всі закружляли в вальсі.

12 лютого  в ПК «Юність» пройшли заняття  з студентами Університету третього віку

кількість переглядів: 108 | Детальніше>


Місцеві2020.02.13

Управління економічного розвитку міста міської ради інформує!

12.02.2020 року під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди за участю начальника управління економічного розвитку міста міської ради Юрія Соколовського, начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Анатолія Топорова та головного інспектора Калуського МРВ Управління ДСНС України в Івано – Франківській області Романа Федоришина для суб’єктів господарювання, що займаються зберіганням та використанням для власних потреб пального, проведено нараду щодо основних вимог, які необхідні для легальної їх діяльності.

Управління економічного розвитку міста міської ради інформує!

кількість переглядів: 99 | Детальніше>


Місцеві2020.02.13

Проведено інформаційний семінар!!!

12.02.2020 року під головуванням заступника міського голови Руслани Вайди для суб’єктів мікро- та малого бізнесу за участю управління економічного розвитку міста міської ради та представників банків – партнерів: «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк» було проведено інформаційний семінар щодо реалізації Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» (далі Державної програми).

Проведено інформаційний семінар!!!

кількість переглядів: 109 | Детальніше>


© 2006-2014 Офіційний сайт Калуської міської ради
Дизайн White Studio
Designed & Developed by Vasyl Zavalko